Mercan Pembesi Nasıl Kombinlenir?

09.01.2022
25
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-

Mercan pembesi ile kombin yapmak zordur. Fakat açık renkli kıyafetler her zaman çok yakışır. Bunun için mercan pembesi bir etek, bluz, tişört, eşofman, pantolon ya da şort tercih ettiğinizde üst ya da alt kombini beyaz, krem, kot kumaşlardan giysiler tercih edilmelidir. Örneğin; mercan pembesi renginde uzun bir etek, beyaz bir tişört ve açık mavi kot ceket şık bir kombin olacaktır. Bu makalemizde sizlere mercan pembesi kombinleri hakkında bilgi vermiş olduk.

Mercan Pembesi Nasıl Kombinlenir?
REKLAM ALANI

Mercan pembesini kombinlemek sanıldığı kadar basit değildir. Bunun için seçilecek parçalara dikkat edilmelidir.

Öncelikle mercan pembesi ne açık ne de koyu bir renktir. Bunun için kombin yapmak biraz zor olabilir. Mercan pembesi bir bluz ya da gömlek ile krem rengi bir pantolonu kombinleyebilirsiniz. Aynı zamanda mercan renginde uzun bir tesettür tuniğini siyah bir pantolon ile kombinleyebilirsiniz. Mercan rengi bir pantolon üzerine beyaz bir bluz ya da tişört tercih edebilirsiniz. Ayrıca mercan rengi giysilerin üzerine kot ceket çok yakışır.

Mercan rengi bir elbise ile beyaz bir sandalet kombinlenebilir. Aynı zamanda hasır bir çanta tercih ederseniz oldukça şık ve modern bir görünüm olacaktır. Günümüzde çoğu kadın giydiği kıyafetin uyumlu olması için kombin yaparak giyiyor. Ancak mercan rengi zor bir ton olduğu için her renk ile kombinlenmesi doğru değildir.

Daha çok açık renkler tercih edilmelidir. Özellikle yaz aylarında mercan renkli bir kıyafeti açık renkte pantolon, ceket, etek ya da elbise ile kombinleyemelisiniz. Örneğin; mercan rengi bir pantolon ile beyaz renkte uzun kollu sade bir kazak giyilebilir.

Mercan Pembesi Rengi Hangi Renkler İle Uyumludur?

Mercan Pembesi Kombin

Mercan Pembesi Kombin

Mercan rengi ile uyumlu renkler;

  • Açık mavi
  • Kahverengi ve Kahvenin Tonları
  • Yavruağzı
  • Krem Rengi
  • Hasır renkler
  • Beyaz
  • Kot kumaşlar (kot ceket ya da pantolon)
  • Siyah
  • Nüde renkte pantolon, etek veya bluz gibi giysiler
  • Keten pantolonlar (beyaz-krem) gibi renkler mercan pembesi ile oldukça uyumludur.

Mercan Pembesi Renkli Giysileri Kombinlemek Zor Mu?

Mercan pembesi ile kombin yapmak zordur. Fakat açık renkli kıyafetler her zaman çok yakışır. Bunun için mercan pembesi bir etek, bluz, tişört, eşofman, pantolon ya da şort tercih ettiğinizde üst ya da alt kombini beyaz, krem, kot kumaşlardan giysiler tercih edilmelidir.

Örneğin; mercan pembesi renginde uzun bir etek, beyaz bir tişört ve açık mavi kot ceket şık bir kombin olacaktır. Bu makalemizde sizlere mercan pembesi kombinleri hakkında bilgi vermiş olduk.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.