Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

08.01.2022
17
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?
REKLAM ALANI

Bol pantolonları kombinlemek çok kolaydır. Ancak herkes bol pantolon giyemez. Özellikle boyu kısa olan bayanlar bol pantolon giyeceği zaman topuklu bir ayakkabı tercih etmelidir.

Bol pantolon tercih ederken üzerine muhakkak oturan giysiler tercih edilmelidir. Bu sayede salaş bir görünüm ortadan kalkar. Giysileri kombin yapmak zor gibi görünse de püf noktaları bildikten sonra daha kolay olacaktır. Özellikle bol pantolon tercih eden bayanların boyları kısa ise topuklu ayakkabı giymesi tüm ünlü modacılar tarafından önerilmektedir.

Bol pantolon seçerken sade olmasına dikkat edilmelidir. Üzerinde bulunan işlemeler sizleri kilolu gösterebilir. Aynı zamanda beyaz renginde bol pantolon ve üzerine beyaz renginde dar bir bluz tercih edilebilir. Bol pantolonları kombin etmek için paça boyunun uzun olmasına dikkat etmelisiniz.

Çünkü; bol pantolonda kısa paça sizlerin boyunu kısa gösterecektir. Bu sebeple bol pantolonun paça boyu da uzun olmalıdır. Özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilmektedir. Her kadının gardırobunda olan kurtarıcı bir parçadır.

Bol Paça Pantolon Nasıl Giyilmeli?

Bol paça pantolon nasıl giyilmeli? Sorusunu en çok kombin yaparak giymeyi seven kadınlar merak ediyor. Öncelikle bol paça pantolon ya da bol bir pantolon tercih ettiğiniz de üstünüze kombinleyeceğiniz tişört, kazak ya da bluz’ün dar olması gerekir.

Çünkü hem alt beden hem de üst beden bol olduğu zaman kilolu görünebilirsiniz. Bu yüzden bol pantolon tercih ederken üstünüze giyeceğiniz kıyafetlerin tam oturması gerekir. Aynı zamanda bol pantolonlar ile ceket kombini yapmak oldukça doğru bir seçim olacaktır.

Kısa Boylular Bol Pantolonlar Giyerken Nelere Dikkat Etmeli?

Öncelikle kısa boylu kadınların çizgili desenli pantolon tercih etmesini öneriyoruz. Aynı zamanda topuklu bir ayakkabı tercih edilmelidir. Eğer boyunuz uzun ise babet veya sandalet gibi ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Bol pantolonlar ile kombin yaparken sade olmaya özen göstermelisiniz. Özellikle desenli bir bol pantolon tercih ettiğinizde sade bir bluz ya da gömlek tercih edebilirsiniz. Bu sayede kıyafetiniz kombin olarak görünür ve birbirini tamamlar.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.